O nas


O nas

                                                                                                                                                      

 

Każdego roku ponad półtora miliona  używanych aut i części zamiennych  jest sprzedawanych i eksportowanych z zachodu (Niemcy, Holandia, Belgia) do Afryki. I tylko niespełna 1% z tej liczby dotyczy Polski. A dlaczego?

 

Czasy się zmieniły i tysiące porządnych, zadbanych – zarówno najwyższej klasy jak i standardowych pojazdów (nowych jak również używanych) są dostępne na rynku polskim po niższych cenach, o których to rynki międzynarodowe nie są świadome. Wynika to z braku dostępności platform online służących do zakupu i sprzedaży między Polską a zagranicznymi rynkami motoryzacyjnymi. Polski rynek samochodowy szybko i prężnie się rozwija, zajmując miejsce wśród najlepszych w Europie.

Na postawie 7-letniego doświadczenia naszej firmy w kupowaniu i eksportowaniu tysięcy pojazdów do naszych zagranicznych klientów, zarówno prywatnych jak i firm,   

 

 

 

Tworzymy łatwiejszą, bezpieczniejszą i wzajemnie rozwijającą się platformę, na której zakup oraz sprzedaż pojazdów będą widoczne, dostępne na rynku polskim a także na pozostałych zagranicznych rynkach motoryzacyjnych.